DEVLET HASTANELERİ

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Hakkında

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Çocuk Nefroloji Nedir?

Çocuk Nefroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen idrar yolu enfeksiyonu, idrar kaçırma, kistler, tümörler, hipertansiyon, kanama, ailevi akdeniz ateşi, böbrek ve idrar yolları taşları ile böbreklerde oluşan her türlü rahatsızlığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

0-18 yaş aralığındaki çocuklarda idrar yapmada zorlanma, ağrı, kanama ve idrar yapmada bozuklukların yanı sıra ellerde, gözlerde ve ayaklarda şişme fark edildiğinde Çocuk Nefroloji uzmanına başvurmak gerekmektedir. 

Çocuk Nefroloji Hangi Hastalıkları Bakar?

  • Çocuklarda Akut Böbrek Yetmezliği
  • Çocuklarda Diyaliz
  • Çocuklarda Böbrek Nakli
  • Kronik Böbrek Yetmezliği
  • Çocuklarda Böbreğin Diğer Hastalıkları
  • İdrar Kaçırma
  • İdrar Yolu Enfeksiyonu
  • Çocuklarda Taş Hastalıkları
  • Üriner Sistem Anormallikleri
  • Vezikoüreteral Reflü
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Doç. Dr. CENGİZ CANDAN Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. NİLÜFER GÖKNAR Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2, 8E, 9K, 10B, 10E, 10G, 14AK, 14B, 14CE, 14ÇK, 14ES, 14ŞB, 15ÇK, 15SK, 15YK, 17, 17L, 19ES, 19F, 19K, 19M, 19S, 19Y, 20D, 20K, ER1, FB1 ve GZ1 hat numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres:  D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL 
Tel:  0.216 441 39 00 / 0.216 458 50 00

Bir diğer makalemizde Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir