DEVLET HASTANELERİ

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları Hakkında

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından troid, obezite, erken ve gecikmiş ergenlik problemleri, cinsel gelişim bozuklukları, düzensiz adet kanaması, aşırı kıllanma, diyabet, kemik hastalıkları gibi pek çok rahatsızlığın teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları

Doç. Dr. HAMDİ CİHAN EMEKSİZ Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. AŞAN ÖNDER ÇAMAŞ Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MERVE NUR HEPOKUR Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı

Uzm. Dr. METİN YILDIZ Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Uzmanı

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2, 8E, 9K, 10B, 10E, 10G, 14AK, 14B, 14CE, 14ÇK, 14ES, 14ŞB, 15ÇK, 15SK, 15YK, 17, 17L, 19ES, 19F, 19K, 19M, 19S, 19Y, 20D, 20K, ER1, FB1 ve GZ1 hat numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres:  D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL 
Tel:  0.216 441 39 00 / 0.216 458 50 00

Bir diğer makalemizde Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir