DEVLET HASTANELERİ

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Hakkında

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen solunum sistemi hastalıkları, baş ve boyun hastalıkları, sindirim sistemi hastalıkları, hormonal hastalıklar, kanser hastalıkları, doğumsal duedonal tıkanıklar, sünnet ve daha pek çok cerrahi işlem gerektiren rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. 0-18 yaş grubu çocuklarla ilgili tüm cerrahi işlemleri kapsamaktadır.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları
Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Prof. Dr. ÇİĞDEM ULUKAYA DURAKBAŞA Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Doç. Dr. MELTEM ÇAĞLAR OSKAYLI Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi ALİ İHSAN ANADOLULU Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. CESİM IRSİ Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ERSAN UZUN Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. NESLİHAN GÜLÇİN Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin 2, 8E, 9K, 10B, 10E, 10G, 14AK, 14B, 14CE, 14ÇK, 14ES, 14ŞB, 15ÇK, 15SK, 15YK, 17, 17L, 19ES, 19F, 19K, 19M, 19S, 19Y, 20D, 20K, ER1, FB1 ve GZ1 hat numaralı otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Göztepe Prof. Dr. Süleyman Yalçın Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres:  D-100 Güney Yanyol No:47 Cevizli Mevkii 34865 Kartal / İSTANBUL 
Tel:  0.216 441 39 00 / 0.216 458 50 00

Bir diğer makalemizde Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir