DEVLET HASTANELERİ

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Gaziantep ilinde bulunan Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Gaziantep ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi 2019 yılının nisan ayından günümüze kadar hizmet vermeye devam etmektedir. 340 yatak kapasitesine sahip olan hastane modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Uzm. Dr. Abdulkadir FİNCAN Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Fatma DAĞDELEN Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Aylin ARSLAN Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. İlknur DEMİR Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Işıl ŞİLTELİOĞLU TURAN Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Kemal Ozan LÜLE Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Mehmet KILIÇ Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Melih ÇALIŞKAN Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Mertcan NABİOĞLU Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Neslihan BAHRİ Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Selman ERENCİ Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Ümit BİLGE Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler.

   • B05 – İNCİLİKAYA – GRAND HOTEL
   • B39 – OĞUZELİ KARATAŞ
   • B63 – OSMANLI MAHALLESİ – İSTASYON

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Gaziantep Abdulkadir Yüksel Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Perilikaya Mahallesi Abdulkadir Konukoğlu Caddesi No : 302 Posta Kodu : 27100 Şahinbey / GAZİANTEP

  Tel: 0 342 502 31 75 – 0 342 502 31 76 – 0 342 502 31 81

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Gaziantep Şehitkamil Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir