DEVLET HASTANELERİ

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Hakkında

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ile başta Ankara ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Etlik Şehir Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2022 yılının Eylül ayında cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla açılışı gerçekleştirilmiştir. Etlik Şehir Hastanesi özellikleri ve büyüklüğü bakımından dünyanın sayılı hastaneleri arasına girmeyi başarmıştır. Türkiye’nin ilk ve tek hibrit ameliyathanesine sahip olan hastane 1000 poliklinik ve 4000 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca hastanede iki adet helikopter pisti yer almaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen Solunum sistemi hastalıkları, Baş ve boyun hastalıkları, Sindirim sistemi hastalıkları, Hormonal hastalıklar, Kanser hastalıkları, Doğumsal duedonal Tıkanıklar, sünnet ve daha pek çok cerrahi işlem gerektiren rahatsızlıkların teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir. 0-18 yaş grubu çocuklarla ilgili tüm cerrahi işlemleri kapsamaktadır.

Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları
Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları

Doç. Dr. ÖZGÜR ÇAĞLAR Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. KIVANÇ ŞEREF Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. MERVE DUMAN KÜÇÜKKURAY Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ÖZLEM BALCI Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. RECEP KAR Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ÜLFET NİHAL İRDEM KÖSE Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. YASEMİN DERE GÜNAL Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Uzmanı

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Genel Müdürlüğü’nün 206 (İvedik Metro-Etlik Şehir Hastanesi) ve 409 (Dışkapı-Etlik Şehir Hastanesi-Akköprü) hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler. Ayrıca 414, 261, 288, 286, 279-2 ve 278 hat numaralı EGO otobüsleri de hastane yakınlarından geçmektedir.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Varlık Mah. No.5 Halil Sezai Erkut Cad. Yenimahalle / Ankara
Tel: 0 312 797 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Doktorları, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Doktorları Randevu, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi Algoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir