Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları, gelişmiş cihazlarla hastalarına hizmet veriyor.

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır. Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar ile hizmet veren Eskişehir Şehir Hastanesi, hastalarına en iyi sağlık hizmetini sunmayı amaçlamaktadır. Yapılan uygulamalar modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılmaktadır.

İnsan odaklı hizmet anlayışı ile en kaliteli hizmeti hastalarına veren Eskişehir Şehir Hastanesi bünyesinde görev alan birbirinden önemli göz doktorları bulunmaktadır.

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları, Göz Hastalıkları Nedir? Göz Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları Randevu ,Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları iletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları
Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Hakkında Bilgi

418 – Tek kişilik oda

191 – Çift kişilik oda

160 – Yoğun bakım yatağı

254 – Poliklinik odası

35 – Ameliyathane

608 – Açık otopark kapasitesi

1600 – Kapalı otopark kapasitesi

333.000 m2 kapalı alana sahiptir.

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları
Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları
ÖZELLİKLİ BİRİMLER
*Anjio Ünitesi*İyot Tedavi Alanı*Yanık Merkezi
*Diyaliz Ünitesi*Kalp ve Damar Cerrahisi*Uyku Laboratuarı
*Nükleer Tıp Merkezi*Onkoloji Tanı ve Tedavi Merkezi*Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Merkezi
*Kemoterapi Ünitesi*Taş Kırma ( ESWL) Ünitesi*Perinatal Merkez
*Radyoterapi Ünitesi*Palyatif Bakım*Robotik İlaç Hazırlama

Göz Hastalıkları Nedir?

Göz hastalıkları bölümü, gözlerde meydana gelen her türlü sağlık sorunun teşhis ve tedavisi ile ilgilenen tıp dalıdır.  Göz merceğinde, göz zarında, gözyaşı kanallarında, göz kapaklarında ve gözü saran sinir dokularında oluşan her türlü rahatsızlık göz hastalıkları bölümü içerisinde incelenir.

Çevresel ya da genetik faktörlere bağlı olarak çeşitli göz hastalıkları oluşabilmektedir. Hastalığın teşhisi , seyri ve tedavi süreci farklılıklar gösterir. Erken teşhis ile kolayca tedavi edilebilen göz hastalıları ihmal edilmeleri halinde kalıcı hasarlara neden olabilir. Bu nedenle senede bir kez olarak göz kontrolü yaptırmak oldukça önemlidir.

En basit göz kaşıntısından tutunda körlüğe neden olabilen tüm rahatsızlıklar göz hastalıkları olarak adlandırılır. Doğru tanı uzman hekimler tarafından yapılan test ya da muayeneler sayesinde belirlenir.

Göz Hastalıkları Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Göz Yorgunluğu
 • Göz Kızarıklığı
 • Göz Tembelliği
 • Gece Körlüğü
 • Şaşılık
 • Göz Kuruluğu
 • Renk Körlüğü
 • Katarakt
 • Gözde uçuşan cisimler
 • Presbiyopi
 • Nistagmus
 • Üveit
 • Glokom ( Göz tansiyonu)
 • Retinit
 • Alerjik Konjonktivit
Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları
Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Hastalıkları Doktorları

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları Randevu Al

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Eskişehir Şehir Hastanesi Göz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Eskişehir Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

71 Evler Mahallesi, Çavdarlar Sk. 26080

Odunpazarı / Eskişehir

Telefon: (0222) 611 4000 

Bir diğer makalemizde Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları , Plastik Ve Estetik Cerrahi Nedir? Plastik Ve Estetik Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları Randevu , Eskişehir Şehir Hastanesi Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Doktorları iletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.