DEVLET HASTANELERİ

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmakta olan Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi alanın en başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesinde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Sizler için Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Gastroenteroloji Nedir? Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi iletişim ve Adres bilgilerini araştırdık.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Hakkında

Hastane 1945 yılında 35.000 m² arsa üzerine yapılan ilk hastane binasıyla hizmete başlamıştır.

1975’li yıllarda projesi hazırlanan ve 1980 yılında bitirilen poliklinik binası ilave edilmiştir. Eski doğum ve çocuk servisi olarak hizmet veren bina, tadilat görerek halen yönetim binası olarak hizmet vermiştir.

Yapım yılı 1960 olan bina enfeksiyon hastalıkları ve psikiyatri servisi olarak hizmet verdi.

Başhekimlik binasının arka tarafında yine 2000 yılında tek katlı olarak yapılan bina hizmete açılan bina Göz Hastalıkları Tanı ve Tedavi Merkezi olarak hizmet vermiştir.

1998 yılında temeli atılan ve iki bölümden oluşan, 150 yataklı ek bina 2006 yılı başında hizmete açılmıştır.

2007 yılında Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi eski hastanesi kampüsü devralınmış, bu alanda Nükleer Tıp ve Hemodiyaliz ünitelerimiz kurulmuştur. Sarahatun Kadın Doğum Hastanesi Aralık 2008 tarihi itibariyle hastanemize bağlanmış olup Fizik Tedavi Servisi ve Semt Polikliniği olarak hizmet vermiştir

Bu süreçlerden geçen hastane 31.07.2018 tarihine kadar Eğitim Ve Araştırma Hastanesi olarak hizmet verdi.

Devletimizin Sağlık alanında yeni hizmet anlayışı kapsamında Sağlık Bakanlığı’nın 26.08.2014 tarihli sözleşmesiyle yapımına 360.000 metrekare alan üzerinde başlanarak inşaat aşaması tamamlanan 1038 yatak kapasitesi olan Şehir Hastanesi Binasına 01.08.2018 tarihinde taşınarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi olarak hizmet etmeye devam etmektedir.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Gastroenteroloji Nedir?

Gastroenteroloji ,sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusundan başlayarak mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, pankreas, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğer hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Böbrekler hariç tüm karın içi organlarının hastalık, teşhis ve tedavisiyle ilgilenir. Bu bölümle ilgilenen uzmanlaşmış doktorlara da Gastroenterolog denilmektedir.

Hastalığın teşhisi aşamasında genellikle endoskopik yöntemler kullanılmaktadır. Mide için kullanılan yöntem Gastroskopi, kalın bağırsak içinse Kolonoskopi olarak adlandırılır. Günümüzde kamera sistemiyle yapılan bu teşhis yöntemlerinde hastanın vücuduna ince bir borunun ucunda yer alan kameralar gönderilir. Bölgenin detaylı incelemesi yapılır. Endoskopi ve Kolonoskopi işlemleri sonrasında hastaya uygulanacak tedaviye karar verilir.

Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • -Anormal dışkı rengi
 • -Anal sızıntı
 • -Aşırı şişkinlik veya gaz
 • -Kanlı dışkı (hematochezia)
 • -Kronik karın ağrısı veya kramp
 • -Kronik kabızlık veya ishal
 • -Kronik mide ekşimesi ve hazımsızlık
 • -Açıklanamayan kilo kaybı
 • -Kronik bulantı veya kusma
 • -Yutma güçlüğü
 • -İştah kaybı
 • -Bağırsak kontrolünün kaybı
 • -Yetersiz beslenme
 • -Gözlerin ve / veya cildin sararması (sarılık)
 • – Yutma zorluğu
 • -Rektal kanama
 • -Kan alışkanlıklarında ani değişiklikler
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Uzm. Dr. Onur İLHAN / Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Uzm. Dr. Onur İLHAN RANDEVU AL

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları  hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği İletişim ve Adres

Adres: Ulukent Mahallesi (Doğukent Depo Mevkii) Onbaşı Sokak No: 99 Elazığ / Merkez
Tel: 0 424 606 60 00
Fax: 0 424 212 14 61
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Beyin ve Sinir Cerrahi Hakkında Bilgi, Beyin ve Sinir Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Elazığ Fethi Sekin Şehir Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir