ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları Hakkında

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorlarıile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bünyesinde görev yapan doktorlar alanın en iyi uzman kadrosundan oluşmaktadır. Hastanenin romatoloji ana bilim dalı 1979 yılında kurulmuştur. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından iltihabi rahatsızlıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları ve romatizmal rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları

Prof. Dr. Fahrettin OKSEL Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Prof. Dr. Gökhan KESER Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Prof. Dr. Kenan AKSU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Prof. Dr. Yasemin KABASAKAL Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Doç. Dr. Gonca KARABULUT Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Figen YARGUCU ZİHNİ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Uzmanı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu Al

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 232 390 30 42 numaralı telefonu tuşlayarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 59, 119, 204, 267, 268, 314, 328, 338, 348, 358, 368, 498, 505, 525, 565, 566, 568, 570, 585 ve 800 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirler. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren ticari taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Romatoloji Bilim Dalı 35100 Bornova-İzmir

Tel: +90 232 390 44 01
Fax: +90 232 390 40 39

Bir diğer makalemizde İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Doktorları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Doktorları Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Romatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir