ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları Hakkında

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları ile en kaliteli hizmeti vermeyi amaçlayan Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, bünyesinde görev yapan doktorlar alanın en iyi uzman kadrosundan oluşmaktadır. Hastanenin hematoloji bilim dalı 1988 yılında kurulmuştur. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları listesini vermeden önce isterseniz kısaca hematoloji bölümünden bahsedelim. Hematoloji, kan ve kan ile ilgili hastalıkları inceleyerek teşhis ve tedavisini üstlenen bilim dalıdır. Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji kliniğinde kemik iliği yetersizlikleri anemi, lenf kanseri, lenfoma ve lösemi gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları
Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları

Prof. Dr. Güray SAYDAM Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. Ayhan DÖNMEZ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. Fahri ŞAHİN Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. Filiz VURAL Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. Mahmut TÖBÜ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Prof. Dr. Murat TOMBULOĞLU Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Doç. Dr. Nur SOYER Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Uzm. Dr. Ajda GÜNEŞ Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Uzmanı

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu Al

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 232 390 30 42 numaralı telefonu tuşlayarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 59, 119, 204, 267, 268, 314, 328, 338, 348, 358, 368, 498, 505, 525, 565, 566, 568, 570, 585 ve 800 hat numaralı otobüslerine binerek ulaşım sağlayabilirler. Alternatif olarak şehir merkezinde ticari faaliyet gösteren ticari taksileri kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres : Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hematoloji Bilim Dalı 35100 Bornova-İzmir

Tel: +90 232 390 44 01
Fax: +90 232 390 35 24

Bir diğer makalemizde İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Doktorları Randevu, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İzmir Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hematoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir