DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri gibi konuları araştırarak hazırladığımız bu makalenin siz değerli misafirlerimize yardımcı olabileceğini düşünüyoruz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları, başta Diyarbakır ili olmak üzere diğer çevre illere dermatoloji-cildiye hastalıkları dalında kaliteli ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamıştır. Hastane, alanında uzman doktor ekibi ve son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlar kullanarak hijyenik bir ortamda hastalarına hizmet vererek hastalıklara çare bulmaya çalışmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları
Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları

Uzm. Dr. KÜBRA TATAR Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. NUR ECER Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. VOLKAN BURAN Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanı

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Dicle kent güzergahında gelen E2-C5-C10 , Yeni otogar güzergahından gelen A7-P6-T1 , Gaziler güzergahından gelen B2 , Havaalanı güzergahından gelen Z2-Z3 ve Tren garı güzergahından gelen CE2-AZ numaralı Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’ne ait otobüs hatlarıyla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi‘ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Dermatoloji-Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Dicle, Yenişehir Dr. Şeref İnal Öz Cad, 19. Sk. No:23, 21100 Yenişehir/Diyarbakır
Tel: 0 412 228 54 34

Diğer bir makalemizde Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Beyin ve Sinir Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir