DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile başta Diyarbakır ili olmak üzere çevre illere hizmet veren Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2010 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Hastane 44 yoğun bakım yatağı kapasitesi ile bölgenin en büyük yoğun bakım ünitesine sahiptir. Hastanenin hasta odaları bir veya iki kişilik dizayn edilmiş olup odalarda klima, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Uzm. Dr. BERZAN HAZNEDAR Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. ÇETİN YILDIRIM Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. MENSUR HASAN EKİNCİ Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. MUSA CEBE Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. SERKAN DEDEOĞLU Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin CE1, CE2, CE3, CE4, E1, E7, E8, E9, E10 ve FE1 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Elazığ Yolu 10. Km Üçkuyular Mevkii 21070 Kayapınar / Diyarbakır
Tel: 0 412 258 00 60

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemize Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Selahaddin Eyyubi Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir