DEVLET HASTANELERİ

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Bölümü Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri gibi konuları sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Hakkında

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile başta Diyarbakır ili olmak üzere çevre illere hizmet veren Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Sağlık Bakanlığı’nın oluru ile 2010 yılında hasta kabulüne başlamıştır. Hastane 44 yoğun bakım yatağı kapasitesi ile bölgenin en büyük yoğun bakım ünitesine sahiptir. Hastanenin hasta odaları bir veya iki kişilik dizayn edilmiş olup odalarda klima, televizyon ve buzdolabı bulunmaktadır. Hastane, şık ve modern binasında alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Kliniğinde sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusundan başlayarak mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, pankreas, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğerde oluşan hastalıkların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Uzm. Dr. ALİ ÜZEL Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Uzm. Dr. BERAT EBİK Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Uzm. Dr. FERHAT BACAKSIZ Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MUSTAFA ZANYAR AKKUZU Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Uzm. Dr. NAZIM EKİN Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Uzmanı

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi’nin CE1, CE2, CE3, CE4, E1, E7, E8, E9, E10 ve FE1 hat numaralı otobüslerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Elazığ Yolu 10. Km Üçkuyular Mevkii 21070 Kayapınar / Diyarbakır
Tel: 0 412 258 00 60

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Bölümü Randevu, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Diyarbakır Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir