ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları ile başta Bursa ili olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Hastanenin üroloji ana bilim dalı 1973 yılında kurulmuş olup o tarihten bu zamana kadar hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastane, alanında uzman ekibiyle son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları
Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları

Prof. Dr. İSMET YAVAŞÇAOĞLU Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. HAKAN KILIÇARSLAN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. BURHAN COŞKUN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. ONUR KAYGISIZ Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. MEHMET ÇAĞATAY ÇİÇEK Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Doç. Dr. KADİR ÖMÜR GÜNSEREN Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Uzmanı

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki görüş, öneri ve taleplerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 224 552 05 35 numaralı telefondan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İzmir yolu üzerinde konumlanan ve şehir merkezine 20 km uzaklıkta bulunan Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, şehir merkezinde faaliyet gösteren özel halk otobüsleri, raylı sistem ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin 1/T, 2/U, 3/G, 4/G, 5/G, 7/A, 7/C, 7/S, 35/G, 35/U, 43/A, 43/D, 43/H, 43/HB, 93, 601/U, B/24, B/33-K ve B/34-U hat ve numaralı otobüsleri yardımıyla hastaneye ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Üroloji Ana Bilim Dalı Görükle Kampüsü 16059 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 224 295 29 00 – 0 224 295 30 40 – 0 224 295 30 41
E-Mail: [email protected][email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Üroloji Nedir? Üroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir