DEVLET HASTANELERİ

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Hakkında

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Bursa Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından 0 – 18 yaş dönemine kadar olan çocuklarda görülen penis bozuklukları, kasık bölgesi hastalıkları, sünnet ve sünnet komplikasyonları, işeme bozuklukları, kız çocuklarında karşılaşılan yumurtalık kistleri ve genital bölge travmaları, cinsel gelişim bozuklukları, böbrek ve idrar yolu rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Op. Dr. İLKER ZEKİ ARUSOĞLU Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Uzmanı

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bursa Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 601/U, 2/U, B/34-U, H/1, H/2, H/3, H/3-D ve H/4 hat numaralı otobüs seferlerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 224 975 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir