DEVLET HASTANELERİ

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Hakkında

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Bursa Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen üst solunum yolu enfeksiyonları, solumun yetmezliği, tekrarlayan öksürük, astım, zatürre, kronik akciğer problemleri, uyku bozuklukları ve Kistik fibrozis gibi pek çok rahatsızlığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları kliniğinde görevli doktor bulunmamaktadır. Poliklinik hizmet vermeye başladığında doktor kadrosu bilgilerini sitemizden paylaşacağız.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bursa Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 601/U, 2/U, B/34-U, H/1, H/2, H/3, H/3-D ve H/4 hat numaralı otobüs seferlerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Göğüs Hastalıkları Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 224 975 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Genetik Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir