DEVLET HASTANELERİ

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Hakkında

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları ile en iyi hizmet vermeye çalışan Bursa Şehir Hastanesi’nde hasta memnuniyeti ön plandadır. Modern tıbbın ulaştığı en üst düzeydeki sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta sağlığına kavuşturulmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen sindirim sistemi rahatsızlıkları, yemek borusu, mide, ince ve kalın bağırsak hastalıkları, karaciğer, safra yolları, pankreas ve dalak hastalıkları, safra yollarını ilgilendiren her türlü hastalığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanları

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları

Uzm. Dr. HANİFE AYŞEGÜL ARSOY Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanı

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Uzmanları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Bursa Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren 601/U, 2/U, B/34-U, H/1, H/2, H/3, H/3-D ve H/4 hat numaralı otobüs seferlerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Bursa Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Bursa Şehir Hastanesi Çocuk Gastroenteroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / BURSA
Tel: 0 224 975 00 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemize Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları, Üroloji Nedir? Üroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir