DEVLET HASTANELERİ

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Bitlis ilinde bulunan Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile Bitlis ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi 2013 yılında yapımına başlanarak 2016 yılında tamamlanan 12.190 metrekare kapalı kullanım alanına sahip modern hizmet binasında hastalara hizmet vermektedir. 9 bloktan oluşan ve 543 yatak kapasitesine sahip olan hastane, modern hizmet binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca iç hastalıkları dahiliye bilim dalı hakkında bilgi verelim.

İç Hastalıkları Dahiliye Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları Dahiliye bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları-Dahiliye uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İç Hastalıkları Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

 • Kardiyoloji
 • Hematoloji
 • Endokrinoloji
 • Nefroloji
 • Gastroenteroloji
 • Onkoloji

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

  Uzm. Dr. Devran BOZYİĞİT Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Eren BEKTAŞ Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Fatih Ahmet TANIŞ Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Hazal ŞAHİN Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Mehmet Ali URAN Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Muhammed İkbal ÇANDIR Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Ömer Faruk DURAN Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Vedat GÜNSEL Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Uzm. Dr. Ziya SALAR Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

  Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

  Siz değerli ziyaretçilerimiz Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları  hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

  merkezi hekim randevu sistemi
  merkezi hekim randevu sistemi

  Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar Fuar mahallesinden hareket eden OTOGAR – SANAYİ isimli dolmuş hattına binerek hastaneye ulaşabilirler.

  Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

  Bitlis Tatvan Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

  Adres: Karşıyaka Mah. Hastane Cad. No:1 Tatvan / BİTLİS

  Tel: 0 434 827 63 25

  E-Mail: [email protected]

  İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Bitlis Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları Dahiliye Nedir? İç Hastalıkları Dahiliye Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bitlis Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bitlis Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Bitlis Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Bitlis Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Bitlis Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

  Bir cevap yazın

  E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir