DEVLET HASTANELERİ

Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

İstanbul’un Başakşehir ilçesinde bulunan Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile başta Başakşehir ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi 2006 yılının kasım ayında Esenler Başakşehir Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Daha sonra 2008 yılının ekim ayında adı değişerek Başakşehir Devlet Hastanesi ismini almıştır. 17.219 metrekare karelik arsa üzerinde kurulu 3 bloktan oluşan 100 yatak kapasiteli hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Güvercintepe Semt Polikliniği ve Bahçeşehir Semt Polikliğinde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. ABDURRAHMAN YILDIZ İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ADİLE ÇAKIR GÜDÜK İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. BUŞRA ŞAHİN İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. CEMAL ÇETİN İNCE İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. EFDAL YAKUT İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. FATİH BERKİL İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. İSA YALÇINKAYA İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • 78 – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – EMİNÖNÜ
 • 78B – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – YENİBOSNA METRO
 • 98H – BAŞAKŞEHİR METROKENT – MEHMET AKİF MAH. – BAKIRKÖY
 • 78E – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – KAYABAŞI KİPTAŞ
 • 78F – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – FENERTEPE – BAŞAKŞEHİR METROKENT
 • 78G – BAŞAKŞEHİR – GÜVERCİNTEPE – KAYAŞEHİR
 • 78Ş – BAŞAKŞEHİR – ŞAHİNTEPE
 • 78ZB – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – ZEYTİNBURNU METRO
 • 89C – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – TAKSİM
 • 146E – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – MECİDİYEKÖY
 • 146M – BAŞAKŞEHİR 4.ETAP – MECİDİYEKÖY
 • 146BA – BAHÇEŞEHİR – AVCILAR

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hatları ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Başakşehir Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Başak Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:35/A 34480 Başakşehir / İstanbul
Tel: 0 212 488 01 70
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir