DEVLET HASTANELERİ

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Hakkında

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi alanının başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Uygulamalar profesyonel ellerde uzman doktor kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından 0 – 18 yaş dönemine kadar olan çocuklarda görülen penis bozuklukları, kasık bölgesi hastalıkları, sünnet ve sünnet komplikasyonları, işeme bozuklukları, kız çocuklarında karşılaşılan yumurtalık kistleri ve genital bölge travmaları, cinsel gelişim bozuklukları, böbrek ve idrar yolu rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Uzm. Dr. HASAN DEMİRKAN Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Uzmanı

Uzm. Dr. SÜLEYMAN ŞAHİN Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Uzmanı

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren HS1, MK1, HS2, MK2, MK22, MR50, 79K, 146F, 36F, 78E, 78F, 79B, 79T, 146BA ve 79E hat numaralı otobüs seferlerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL
Tel: 0 212 909 60 00
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları,  Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir