DEVLET HASTANELERİ

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları Hakkında

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmaktadır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi alanının başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır. Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’nde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Uygulamalar profesyonel ellerde uzman doktor kadrosu ile gerçekleştirilmektedir.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından anne karnındaki bebeklerde görülen kalp sorunlarının tespit edilmesi, kalp romatizması, çocukluk çağında ortaya çıkan her türlü kalp hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Çocuk Kardiyoloji polikliniğinde bebeğin doğumdan 18 yaş bitimine kadar ilgilenilmektedir.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları
Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları

Prof. Dr. İBRAHİM CANSARAN TANIDIR Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Doç. Dr. GÜLHAN TUNCA ŞAHİN Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Doç. Dr. ERKUT ÖZTÜRK Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Doç. Dr. İSA ÖZYILMAZ Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. HALİSE ZEYNEP GENÇ Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. KAHRAMAN YAKUT Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET GÜMÜŞTAŞ Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. MUHAMMET HAMZA HALİL TOPRAK Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Uzmanı

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin şehir merkezinde faaliyet gösteren HS1, MK1, HS2, MK2, MK22, MR50, 79K, 146F, 36F, 78E, 78F, 79B, 79T, 146BA ve 79E hat numaralı otobüs seferlerini kullanarak ulaşım imkanı sağlayabilirler.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kardiyoloji Kliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Başakşehir Mahallesi G-434 Caddesi No: 2L Başakşehir / İSTANBUL
Tel: 0 212 909 60 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Başakşehir Çam ve Sakura Şehir Hastanesi Çocuk Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir