ÜNİVERSİTE HASTANELERİ

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Psikiyatri Nedir? Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi, Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık. Umarız sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile başta Balıkesir ili olmak üzere çevre illere hizmet vermektedir. Balıkesir il merkezine 17 kilometre mesafede Çağış Yerleşkesi’nde yer alan Balıkesir Üniversitesi Hastanesi 2009 yılından günümüze kadar hastalara hizmet vermektedir. Hastane, hasta memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile bölgenin en büyük ve en kapsamlı sağlık kuruluşlarından biridir. Hastane, alanında uzman ekibiyle modern hizmet kampüsünde son teknoloji ile donatılmış tıbbi cihazlarla hijyenik bir ortamda hastalara hizmet vermektedir.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz kısaca psikiyatri bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Psikiyatri Nedir?

Psikiyatri bir diğer bilinen adıyla Ruh sağlığı ve hastalıkları beynin işleyişini inceleyen bir bilim dalıdır. Kişilerin davranış, duygu ve düşüncelerindeki değişikliklerle ortaya çıkan ruh hastalıkları yada sinirlilik denilen hastalıklarının teşhis ve tedavisi yapılmaktadır. Uzman psikiyatristler tarafından hastalar muayene edilmektedir. Psikiyatristler 6 yıllık tıp fakültesini bitirdikten sonra psikiyatrist unvanını alırlar. Psikiyatristler ilaç ve psikoterapi (ruhsal tedavi) yöntemleri kullanarak hastalıkları iyileştirmektedirler.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Psikiyatri Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • Depresyon
 • Panik bozukluğu
 • Dikkat eksikliği (Hiperaktivite)
 • Obsesif-kompulsif bozukluk
 • Bipolar bozukluk
 • Sosyal fobi
 • Anksiyete bozukluğu
 • Şizofreni
 • Uyku ve uyku bozuklukları
 • Paranoid kişilik bozukluğu

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Prof. Dr. Tunay KARLIDERE Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Doç. Dr. Hayriye BAYKAN Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

 Dr. Öğr. Üyesi Merve ŞAHİN CAN Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Nazan DOLAPOĞLU Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Deniz ALÇI Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi Rıza Gökçer TULACI Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi resmi internet sitesinin online randevu bölümünden veya 0 266 612 10 10 numaralı telefonu tuşlayarak Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar, aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat ve numaralı otobüslere binerek ulaşım imkanı sağlayabilirler.

 • 22KY – KYK – KAMPÜS
 • 10TF – TOPLU TAŞIMA MERKEZİ – BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ ARAŞTIRMA HASTANESİ – KAMPÜS
 • 22K – KURTDERELİ – KAMPÜS

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren minibüs ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Balıkesir Üniversitesi Hastanesi Çağış Yerleşkesi 10145 Bigadiç Yolu Üzeri 17.Km Balıkesir

Tel: 0 266 612 10 10

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz diğer bir makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres bilgilerine yer verdik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir