DEVLET HASTANELERİ

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini siz değerli misafirlerimiz için araştırdık ve bu makaleyi hazırladık. Umarız memnun kalırsınız. İstek ve temennilerinizi en alt da bulunan BİR CEVAP YAZIN kısmına yazarak size daha iyi bir hizmet vermemizi sağlayabilirsiniz.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Hakkında

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları, başta Balıkesir ili olmak üzere diğer çevre illere hizmet vermektedir. 1968 yılında 110 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane 2005 yılında 510 yatak kapasiteli bir büyüme sağlayarak vatandaşlara hizmet vermiştir. Ancak modern ihtiyaçlara cevap vermekten uzaklaşması sebebiyle 03.04.2017 tarihinde 196.071 metrekare kapalı alan ile yeni inşa edilen hastaneye taşınarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi olarak mevcut yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Nefroloji Nedir? Hangi Hastalıklara Bakar?

Nefroloji bölümü böbrek hastalıklarını konu alan bir bilim dalıdır. Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji kliniğinde böbrek ile ilgili hastalıkların teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Nefroloji kliniğinde akut böbrek yetmezliği, böbrek damarı hastalıkları, kronik böbrek yetmezliği, böbrek ve mesane taşları, hipertansiyon, idrar bozuklukları, vücuttaki sıvı ve mineral dengesizlikleri diyaliz ve böbrek nakli gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları

Doç. Dr. ALPER AZAK Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. KERİME RUMEYSA SARI Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MEHMET FETHULLAH AYDIN Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ŞÜKRAN GÜRSES Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Uzmanı

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda sıraladığımız Balıkesir Büyükşehir Belediyesi hat numaralı halk otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler.

  • (45GB) – GÜNDOĞAN – BAHÇELİEVLER – YENİ HASTANE HATTI
  • (45) – T.T.M. YENİ HASTANE HATTI
  • (46GB) – T.T.M. – BAHÇELİEVLER – YENİ ŞEHİR HASTANE HATTI
  • (47KH) – KUVAYİ MİLLİYE – ADNAN MENDERES – ATATÜRK ŞEHİR HASTANESİ
  • (50H) – PAŞAALANI – GAZİOSMANPAŞA – YENİ ŞEHİR HASTANE HATTI
  • (M3) – PAŞAALANI – T.T.M. – GAZİOSMANPAŞA – YENİ ŞEHİR HASTANE HATTI
  • (T4-A) – T.T.M. – YENİ ŞEHİR HASTANE HATTI
  • (47TH) – TOKİ – BALIKESİR İZMİR YOLU – DİŞ HASTANESİ – ŞEHİR HASTANESİ

Ayrıca şehir merkezindeki T.T.M. (Toplu Taşıma Merkezi) durağında bulunan Yeni Şehir Hastanesi dolmuşlarına binerek de hastaneye gidebilirsiniz. Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Nefroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri

Adres: Bahçelievler Mah. 100 Yıl Cad. 289 Sok. No:3 Altıeylül/ Balıkesir (Diş Hastanesi yanı)
Tel: 0 266 245 95 95
Fax: 0 266 241 83 05
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir