DEVLET HASTANELERİ

Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Hakkında

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunan Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile başta Bahçelievler ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Hastane 2004 yılının Mart ayında 405 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Altı bloktan oluşan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji kliniğinde Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Kalpte Ritim Bozukluğu, Kalbi besleyen damar tıkanıkları, Kalp kapakçıklarının daralması gibi hastalıkların teşhis tanı ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Uzm. Dr. SERHAT ÇALIŞKAN İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek de hastaneye gidebilirsiniz.

  • HT10 – BATIŞEHİR – YENİBOSNA METRO
  • HT11 – GİYİMKENT – KUYUMCUKENT
  • HT13 – YENİ MAHALLE METRO – ZEYTİNBURNU
  • 97 – 15 TEMMUZ MAHALLESİ – AKSARAY
  • 97E – MAHMUTBEY / GÜNEŞLİ – KAZLIÇEŞME
  • 97BT – KOCASİNAN İTFAİYE – TAKSİM
  • 98A – GÖZTEPE MAH. – BAKIRKÖY
  • 98M – İSTOÇ – BAKIRKÖY
  • 78ZB – FENERTEPE PERON / BAŞAKŞEHİR – ZEYTİNBURNU

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48 Bahçelievler / İSTANBUL
Tel:0 212 496 70 00

Bir diğer makalemizde İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir