DEVLET HASTANELERİ

Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

İstanbul’un Bahçelievler ilçesinde bulunan Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile başta Bahçelievler ilçesi olmak üzere İstanbul ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Hastane 2004 yılının Mart ayında 405 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Altı bloktan oluşan hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları listesini vermeden önce dilerseniz biraz genel cerrahi bilim dalı hakkında bilgi verelim.

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

*Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi. 

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Op. Dr. ALİ SÖYLEMEZ İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MEHMET UZUN İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. NURETTİN ŞAHİN İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. SERKAN BAYDAR İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. UFUK METE YILDIZ İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren İstanbul Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren Bahçelievler Devlet Hastanesi minibüslerine binerek de hastaneye gidebilirsiniz.

  • HT10 – BATIŞEHİR – YENİBOSNA METRO
  • HT11 – GİYİMKENT – KUYUMCUKENT
  • HT13 – YENİ MAHALLE METRO – ZEYTİNBURNU
  • 97 – 15 TEMMUZ MAHALLESİ – AKSARAY
  • 97E – MAHMUTBEY / GÜNEŞLİ – KAZLIÇEŞME
  • 97BT – KOCASİNAN İTFAİYE – TAKSİM
  • 98A – GÖZTEPE MAH. – BAKIRKÖY
  • 98M – İSTOÇ – BAKIRKÖY
  • 78ZB – FENERTEPE PERON / BAŞAKŞEHİR – ZEYTİNBURNU

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

İstanbul Bahçelievler Devlet Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Kocasinan Merkez Mahallesi Hastane Caddesi No:48 Bahçelievler / İSTANBUL
Tel:0 212 496 70 00

Bir diğer makalemizde İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, İstanbul Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir