DEVLET HASTANELERİ

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ile başta Arnavutköy semtine ve İstanbul ili başta olmak üzere diğer çevre illere Kardiyoloji hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. 2011 yılında hasta kabulüne başlayan hastane 30.350 metrekare kapalı alana ve 200 yatak kapasitesine sahiptir. İstanbul’un ve ülkemizin önemli sağlık kuruluşlarından birisi olan Arnavutköy Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir.

Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin kardiyoloji kliniğinde alanında uzman doktorlar tarafından Kalp, kalp damarları ve dolaşım sistemi hastalıklarının teşhis ve tedavi hizmetleri gerçekleştirilmektedir. Hastanenin kardiyoloji kliniğinde Hipertansiyon, Kalp Yetmezliği, Kalpte Ritim Bozukluğu, Kalbi besleyen damar tıkanıkları, Kalp kapakçıklarının daralması gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları

Uzm. Dr. ALİ YAŞAR KILINÇ Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Uzm. Dr. ERCAN ÇEĞİLLİ Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları hakkındaki deneyim ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Arnavutköy Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar İstanbul Büyükşehir Belediyesi otobüs hatlarından 36B (BOLLUCA – BOĞAZKÖY – CEBECİ), 36D (ARNAVUTKÖY – DELİKLİKAYA), 36Y (TAŞOLUK PERONLAR – YENİKAPI MARMARAY), 36AS (TAŞOLUK PERONLAR – SEFAKÖY METROBÜS), 36AY (ARNAVUTKÖY – YENİBOSNA METRO), 36HT (HARAÇÇI – CEBECİ), 36YS (ARNAVUTKÖY – YASSIÖREN), 336 (ARNAVUTKÖY – EMİNÖNÜ), 336A (BALABAN KÖYÜ – MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336G (TAŞOLUK PERONLAR – TEKSTİLKENT METRO), 336H (HADIMKÖY -MESCİDİ SELAM TRAMVAY), 336K (YENİKÖY – KARABURUN – MESCİDİ SELAMTRAMVAY), 336M (ARNAVUTKÖY – MECİDİYEKÖY), 336MC (BOLLUCA – İMRAHOR – CEBECİ), 336T (TAŞOLUK – CEBECİ), H-6 (İSTANBUL HAVALİMANI – YUNUS EMRE MAHALLESİ) ve MK22 (TAŞOLUK – FENERTEPE – BAŞAKŞEHİR METROKENT METRO) numaralı araçlara binerek hastaneye ulaşabilirler.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Arnavutköy Devlet Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy – İstanbul / TÜRKİYE 34275
Tel: 0 212 453 12 12
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Arnavutköy Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Bölümü Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Arnavutköy Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Arnavutköy Devlet Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Kliniği İletişim Bilgileri & Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir