DEVLET HASTANELERİ

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları ile İstanbul ili ve çevre illere iç hastalıkları-dahiliye hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermektedir. Hastanede deneyimli ve alanında uzman ekipler hastaların hastalıklarına şifa dağıtmak için özverili bir şekilde mesai harcamaktadır. Hastanenin İç Hastalıkları-Dahiliye polikliniğinde karaciğer hastalıkları, tiroid hastalıkları, romatizmal hastalıklar, şeker hastalığı, hipertansiyon, obezite, alt ve üst solunum yolu hastalıkları, böbrek hastalıkları, kan hastalıkları ve mide hastalıkları gibi hastalıkların teşhis ve tedavi hizmeti verilmektedir.

2 Mayıs 2011 tarihinde yapılan resmi törenle açılışı yapılan Arnavutköy Devlet Hastanesi 17.000 metrekarelik arsa üzerine kurulmuş olup 30.350 metrekare kapalı alan ve 200 yatak kapasitesine sahiptir. Hastane poliklinlerinde hasta kabulu 2011 yılının Temmuz ayında başlamış olup yaklaşık yılda 1700 civarında hastaya hizmet verilmektedir. Arnavutköy Devlet Hastanesi son teknoloji ile donatılmış olan tıbbi cihazlar ile hijyenik bir ortamda uzman kadrosuyla hastalarına hizmet vermektedir

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Bu makalemizde Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları
Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. Adil Hakan SOLAZ Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Ahmet ÇINAR Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Cennet Gizem ERDEM Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Erdoğan ULUDAĞ Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. İsmail İNCİ Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Mehmet Nuri YURTMAN Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Nagihan KOLKIRAN Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Selin ÇELİK Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. Tugay ATASEVER Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları  hakkındaki görüşlerinizi ve deneyimlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Arnavutköy Devlet Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Merkez Mahallesi Eski Edirne Asfaltı No:1165 Arnavutköy – İstanbul / TÜRKİYE 34275
Tel: 0 212 453 12 12
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, İç Hastalıkları-Dahiliye Nedir?, İç Hastalıkları-Dahiliye Hangi Hastalıklara Bakar? İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Randevu, Şişli Hamidiye Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye İletişim & Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir