DEVLET HASTANELERİ

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Hakkında

Antalya ilinde bulunan Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ile Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Antalya Atatürk Devlet Hastanesi 1968 yılının kasım ayından günümüze kadar Antalya halkına hizmet vermektedir. 2005 yılına kadar SSK Antalya Hastanesi adı altında hizmet verene hastane bu tarihten itibaren şimdiki ismini almıştır. Hastane şu anki kullanmış olduğu 525 yatak kapasitesine sahip, 18 ameliyathane ve 1 doğumhane bulunan binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda son model tıbbi cihazlarla hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Hüseyin Savaş-Ayşe Saka Semt Polikliniği, Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Palyatif Bakım Merkezi, Aşır Aksu Ek Hizmet Binası ve Şehit Dr. Atila Nizam Sağlıklı Hayat Merkezi‘nde de hastalara hizmet verilmektedir.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum kliniğinde doğum öncesi ve doğum sonrası muayenesi dışında kadın hastalıklarının muayenesi teşhis ve tedavisi hizmeti gerçekleştirilmektedir.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları
Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları

Op. Dr. ALİ DEMİRÖRS Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. FUNDA ŞATIR DOĞAN Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. GÖKNUR ÖZTÜRK GAZİYİZ Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. MEHMET ŞİMŞEK Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. METİN GÜLDAŞ Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. SELDA ÜMİT ATALAY Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. ŞEYMA ŞAFAK ERYILMAZ Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. ÜMMÜ GÜL CEYLAN Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Op. Dr. YAŞAR BEHMEN ERTEKİN Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren Antalya Büyükşehir Belediyesi’ne ait MC12, TC16, TC16A, CV39, MF40, TCS46, CV47, TK51, TK51A, VC53, VC57, MC58, VF66, CV67, MC68, MZ78, KZ83, TC93, TL94, ve 503 hat numaralı otobüslerine binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca ANTRAY tramvay hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Antalya Atatürk Devlet Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Üçgen Mah. Güllük Cad. No:100 Muratpaşa / ANTALYA
Tel: 0 242 345 45 50
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Bölümleri, Kadın Hastalıkları ve Doğum Hakkında Detaylı Bilgiler, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir