DEVLET HASTANELERİ

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları, Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu, Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makalede sizlere yardımcı olmaya çalıştık.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Hakkında

Ankara’nın Yenimahalle ilçesinde bulunan Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ile başkentimiz Ankara ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi 36.000 metrekare kapalı alana sahip modern ve şık binasında 2010 yılında hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2014 yılının temmuz ayında afiliasyon protokolü imzalayarak Eğitim Araştırma Hastanesi statüsü kazanmıştır. Hastaneye bağlı olarak Ostim semt polikliniği, Batıkent semt polikliniği, İvedik semt polikliniği, Gimat semt polikliniği, Batıkent Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, ve Özellikli hizmet sağlayan Etlik Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulamaları Polikliniği‘nde de hastalara hizmet verilmektedir. Hastane modern binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye kliniğinde iç organları etkileyen kansızlık, troid, diyabet, gastrid, guatr, ülser, ishal, kabızlık, gut hastalığı, mide hastalığı, hipertansiyon gibi birçok hastalığın tedavileri yapılmaktadır.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları
Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları

Uzm. Dr. DENİZ KUL Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. GÖKALP ŞAHİN Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MAHMUT ACAR Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ASİYE BARIŞ ASLAN Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MUHAMMED SAİT BEKAR Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SAFA CAN EFİL Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ORHUN AKDOĞAN Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. SEVGİ ERYILDIZ YÜCEL Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. ECE GÜL KÖSE HAMİDİ Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. KEZİBAN NURSAÇAN Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Uzm. Dr. MUHAMMED AKSOY Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Uzmanı

Hastalığınızın tedavisi için mutlaka alanında uzman bir doktora muayene olmanız gerekir. Doktor tedavisine ilave olarak Sağlık Bakanlığı tarafından onaylanmış ve devlet hastanelerinde de uygulamaya başlanmış olan tamamlayıcı ve alternatif tıp tedavi yöntemlerinden de yardım alabilirsiniz. Alternatif tıp yöntemleri nedir diye soruyorsanız alternatif tıp yöntemleri ile ilgili yazdığımız makalelerin size yardımcı olabileceğini düşünüyorum. Tamamlayıcı ve alternatif tıp yöntemleri ile ilgili makalelerimizi görmek için TIKLAYIN.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne, gidebilmek için aşağıda sıraladığımız Ankara Büyükşehir Belediyesi hat ve numaralı otobüslerini kullanabilirsiniz.

  • 573 – YENİKENT – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
  • 298 – BATIKENT METRO – YENİ BATI MAHALLESİ
  • 297-7 – MUTLU MAH. – BATIKENT
  • 504 – YENİKENT – SIHHİYE

Ayrıca şehir merkezinde faaliyet gösteren metro hattına binip Batıkent durağında inerek 298 numaralı ring otobüsünü kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Yenimahalle Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları Dahiliye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeni Batı Mah. 2026. Cad. 2367. Sk. No:4 Yenimahalle/ANKARA
Tel: 0 312 587 20 00

Diğer bir makalemizde Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Doktorları Randevu, Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesi İç Hastalıkları-Dahiliye Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir