DEVLET HASTANELERİ

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Kliniği İletişim ve Adres Bilgilerini sizler için araştırarak bu makaleyi hazırladık.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Hakkında

Ankara’nın Sincan ilçesinde bulunan Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ile Ankara ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi 1988 yılına kadar Ankara Numune Hastanesi bünyesinde hizmet vermiştir. Daha sonra bu tarihten itibaren Ankara Numune Hastanesi’nden ayrılarak 50 yatak kapasitesi ile Ankara Sincan Hastanesi adı altında hizmetine devam etmiştir. 2000 yılında ise hastanenin ismi tekrar değişerek Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi olmuştur. Hastane uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Toplum Ruh Sağlığı Merkezi, Organize Semt Polikliniği, 12.Cadde Semt Polikliniği ve Yenikent Semt Polikliniği‘nde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde ruhsal bozuklukların, duygusal ve davranışsal bozuklukların kökeni, teşhisi, önlenmesi ve tedavi hizmetleri verilmektedir. Hastanenin Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri kliniğinde Panik Atak Rahatsızlığı, Anksiyete Bozukluğu, Hiperaktivite ve Dikkat Eksikliği, Kaygı Bozukluğu, Şizofreni, Kişilik Bozukluğu, Depresif Bozukluk, Madde kullanımına bağlı Bozukluk, Otizm Bozukluğu, Disosiyatif Bozukluk, Nörobilişsel Bozukluk gibi hastalıklara çare aranmaktadır.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları
Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

Uzm. Dr. ADEM DEMİRCİ Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. BURAK ERMAN MENKÜ Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. GAMZE TAŞ DÖLEK Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. SELÇUK ŞİMŞEK Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Uzm. Dr. YANKI GEZER Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Uzmanı

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları hakkındaki deneyim, öneri ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler.

 • 515 – FATİH – SIHHİYE
 • 518-1 – FATİH – BEŞEVLER
 • 516 – SİNCAN – PEÇENEK – ÇİÇEKTEPE – YAPRACIK TOKİ KONUTLARI
 • 577-1 – YENİKENT – ORTAPINAR – İLKSAN TOKİ KONT. – CEZAEVİ – TÖREKANT – SİNCAN
 • 526 – TEMELLİ – SİNCAN
 • 507 – PLEVNE MAHALLESİ – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
 • 507-1 – PLEVNE MAH. – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
 • 517 – FATİH – ÜMİTKÖY METRO İSTASYONU
 • 509 – SİNCAN – FATİH
 • 548 – BEYPAZARI – FATİH METRO İSTASYONU – SİNCAN
 • 525-6 – FATİH – PLEVNE MAH. – SIHHİYE
 • 507-2 FATİH – PLEVNE MAH. – ÜMİTKÖY METRO İST.
 • 549-1 SİNCAN – FATİH METRO İST. – ATA MAH. – ŞEYH ŞAMİL MAH.
 • 503-1 YENİKENT – ÇAYIRLIK BÖLGESİ – CUMHURİYET BLV – TÖREKENT – SİNCAN
 • 560 – AYAŞ – FATİH METRO İST. – SİNCAN
 • 529 – OSMANİYE – SİNCAN
 • 525-2 FATİH – PLEVNE MAH. – SIHHİYE

Ayrıca Kızılay merkezden OSB Törekent yönüne doğru giden metroya binip Fatih metro durağında inerek hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz. Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren dolmuş hattını ve ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Gazi Mustafa Kemal Bulvarı Tuğra Anıtı Yanı – OSB Metrosu Fatih Durağı A Çıkış Kapısı Yanı Sincan / ANKARA
Tel: 0 312 272 62 40

Bir diğer makalemizde Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri yer almaktadır.

One thought on “Ankara Dr. Nafiz Körez Sincan Devlet Hastanesi Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Psikiyatri Doktorları

 • Hatice topsakal

  Doktorum yanki gezer beye cok tsk ediyorum.. ilk defa beni sorgulayarak dinleyen bir doktora denk geldim… insan hayatta tek basina ilgisiz umitsizken doktorunuzun icten anlayarak sizi dinlemesi okadar guzel bir duygu ki bastan iyilesmek icin savas vermeyi kabul ediyorsunuz ?? sizin gibi doktorlarin cogalmasi dilegiyle iyiki varsiniz ?❤️?

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir