DEVLET HASTANELERİ

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Hakkında

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları ile Ankara ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından 0 – 18 yaş dönemine kadar olan çocuklarda görülen penis bozuklukları, kasık bölgesi hastalıkları, sünnet ve sünnet komplikasyonları, işeme bozuklukları, kız çocuklarında karşılaşılan yumurtalık kistleri ve genital bölge travmaları, cinsel gelişim bozuklukları, böbrek ve idrar yolu rahatsızlıklarının teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

Prof. Dr. BİLGE KARABULUT Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Uzmanı

Prof. Dr. HÜSEYİN TUĞRUL TİRYAKİ Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Uzmanı

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 339, 112, 419 hat ve numaralı EGO otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Kızılay Güvenpark ve Ulus Bentderesi duraklarında bulunan dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ankara Şehir Hastanesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 552 60 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

2 thoughts on “Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Üroloji Doktorları

 • Mehmet Sıddık şimşek

  Bugün oğlumuzun Mace prosedürü Ameliyatını gerçekleştirdiler.
  Başta Hüseyin Tuğrul tiryaki hocamız, Bilge Karabulut hocamız ve Sencer Sağlam hocamız olmak üzere tüm ekibe şükranlarımızı sunuyoruz.
  İyi ki varsınız.

  Yanıtla
 • Levent boyacı. Eskişehir’den saygılar slmr olsun değerli hocalarımız oğlum Musa boyacı rahatsızlığın dan dolayı göstermiş olduğunuz ilgiden çok memnun kaldık sağ olun başta Hüseyin Tuğrul Tiryaki hocam bilge karabulut hocam Süleyman hocam Sercan hocam tüm emeği geçen sağlık personeline Ankara şehir hastanesi Bilkent yönetimine sonsuz şükranlarımı sunarım sizlerle gurur duyuyoruz

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir