DEVLET HASTANELERİ

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Hakkında

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ile Ankara ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen idrar yolu enfeksiyonu, idrar kaçırma, kistler, tümörler, hipertansiyon, kanama, ailevi Akdeniz ateşi, böbrek ve idrar yolları taşları ile böbreklerde oluşan her türlü rahatsızlığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları

Prof. Dr. FATMA ŞEMSA ÇAYCI Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Prof. Dr. UMUT SELDA BAYRAKCİ Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Doç. Dr. SARE GÜLFEM ÖZLÜ Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ASLI KANTAR ÖZŞAHİN Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. BURCU YAZICIOĞLU Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. MİHRİBAN İNÖZÜ Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ÖZLEM YÜKSEL AKSOY Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Uzmanı

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 339, 112, 419 hat ve numaralı EGO otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Kızılay Güvenpark ve Ulus Bentderesi duraklarında bulunan dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ankara Şehir Hastanesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 552 60 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Nefroloji polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir