DEVLET HASTANELERİ

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları Randevu, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları Hakkında

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları ile Ankara ili başta olmak üzere çevre illere ve tüm Türkiye’ye hizmet etmektedir. Son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazların kullanıldığı uygulamalarda hasta memnuniyeti üst düzeydedir. Hastalığın tanı, teşhis ve tedavi süreçleri sırasında yapılan uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Ankara Bilkent Şehir Hastanesi, alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları kliniğinde alanında uzman hekimler tarafından çocuklarda görülen büyüme ve gelişme geriliği, zihinsel engellilik, epilepsi, otizm, davranış bozuklukları, kas hastalıkları, kalp hastalıkları, beslenme bozuklukları, böbrek hastalıkları, göz hastalıkları ve kemik hastalıkları gibi pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi gerçekleştirilmektedir.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları
Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları

Prof. Dr. ÇİĞDEM SEHER KASAPKARA Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. AYNUR KÜÇÜKÇONGAR YAVAŞ Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Uzmanı

Doç. Dr. BERRAK BİLGİNER GÜRBÜZ Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Uzmanı

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Metabolizma Hastalıkları Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne gitmek isteyen hastalar Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin 339, 112, 419 hat ve numaralı EGO otobüsleri ile hastaneye ulaşım sağlayabilirler. Ayrıca Kızılay Güvenpark ve Ulus Bentderesi duraklarında bulunan dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye gidebilirsiniz.

Özel araçlarla hastaneye giden hastalar için hastane önünde açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Yol Tarifi

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ankara Bilkent Şehir Hastanesi Çocuk Metabolizma Hastalıkları Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Ankara Şehir Hastanesi Üniversiteler Mahallesi 1604. Cadde No: 9 Bilkent/Çankaya/ANKARA
Tel: 0 312 552 60 00
E-Mail: [email protected]

Diğer bir makalemizde Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Doktorları, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları Doktorları Randevu, Ankara Etlik Şehir Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Ankara Etlik Şehir Hastanesi Yol Tarifi, Ankara Etlik Şehir Hastanesi Çocuk Endokrinolojisi ve Metabolizma Hastalıkları polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir