DEVLET HASTANELERİ

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ile Alanya ilçesi başta olmak üzere Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1958 yılında Alanya Sağlık Merkezi adı altında hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2017 yılında 420 yatak kapasiteli yeni hizmet binasına taşınmış olup son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji kliniğinde kadın ve erkeklerde meydana gelen idrar yolu hastalıkları, genellikle erkeklerde meydana gelen üreme organı rahatsızlıklarının yanı sıra kronik böbrek rahatsızlıklarının tedavisi yapılmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları

Doç. Dr. ALİ AKKOÇ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MURAT TOPCUOĞLU Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MURAT UÇAR Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. İSMET KAYMAZ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. HÜSEYİN TANER ŞİMŞEK Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Op. Dr. ERKAN KARADAĞ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Uzmanı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için Alanya ilçe merkezinde Cuma Pazarı’ndan hareket eden 2, 11, 13 ve 18 hat ve numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Oba Mah. ALKÜ Hastane Cad. No:13 ALANYA/ANTALYA
Tel: 0 242 513 48 41
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları, Üroloji Nedir? Üroloji Hangi Hastalıklara Bakar? Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Üroloji Kliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir