DEVLET HASTANELERİ

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları ile Alanya ilçesi başta olmak üzere Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1958 yılında Alanya Sağlık Merkezi adı altında hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2017 yılında 420 yatak kapasiteli yeni hizmet binasına taşınmış olup son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Nöroloji bilim dalı beyin, beyin sapı, omurilik, kaslar ve sinir sistemi rahatsızlıklarını inceleyen, teşhis ve tedavisini uygulayan tıp dalıdır. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji kliniğinde nöbet, hareket etme, konuşma, görme bozuklukları, şuur kaybı ,yutma, nefes alma, öğrenme zorluğu yada kafa travması gibi sorunların teşhis ve tedavisi yapılmaktadır.

alanya-alaaddin-keykubat-universitesi-egitim-ve-arastirma-hastanesi-noroloji-doktorlari
alanya-alaaddin-keykubat-universitesi-egitim-ve-arastirma-hastanesi-noroloji-doktorlari

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları

Prof. Dr. BURAK YULUĞ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi AHMET ÖZŞİMŞEK Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi ECE ÖZDEMİR ÖKTEM Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi ŞEYDA ÇANKAYA Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. CEYHUN SAYMAN Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. FATMA MENGEŞ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. FÜSUN KIRTEKE Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Uzm. Dr. ZEKİ ESAT ÖZTÜRK Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Uzmanı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için Alanya ilçe merkezinde Cuma Pazarı’ndan hareket eden 2, 11, 13 ve 18 hat ve numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Oba Mah. ALKÜ Hastane Cad. No:13 ALANYA/ANTALYA
Tel: 0 242 513 48 41
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayet, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir? Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nöroloji Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir