DEVLET HASTANELERİ

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık. Umarız sizler için faydalı bir makale olmuştur.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Hakkında

Antalya’nın Alanya ilçesinde bulunan Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ile Alanya ilçesi başta olmak üzere Antalya ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1958 yılında Alanya Sağlık Merkezi adı altında hastalara hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2017 yılında 420 yatak kapasiteli yeni hizmet binasına taşınmış olup son model tıbbi cihazlarla donatılmış modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz kliniğinde dış kulak, orta kulak, kulak zarı, ses telleri, burun, nazal yol, sinüsler, gırtlak, ağız, üst yutak, tükürük bezleri rahatsızlıkları gibi pek çok hastalığın medikal ve cerrahi tedavisi yapılmaktadır.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları
Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Doç. Dr. CANER ŞAHİN Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Doç. Dr. ERGÜN SEVİL Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi GÖZDE ORHAN KUBAT Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi HÜSEYİN GÜNİZİ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Uzm. Dr. RUSLAN BEŞLİ Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. AYŞEGÜL ŞULE ALTINDAL Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. CİHAN DUMAN Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Op. Dr. MURAT KAR Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Uzmanı

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için Alanya ilçe merkezinde Cuma Pazarı’ndan hareket eden 2, 11, 13 ve 18 hat ve numaralı belediye otobüslerini kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Oba Mah. ALKÜ Hastane Cad. No:13 ALANYA/ANTALYA
Tel: 0 242 513 48 41
E-Mail: [email protected]

Bir diğer makalemizde Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Kliniği İletişim ve Adres Bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

One thought on “Alanya Alaaddin Keykubat Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları

  • Rukiye Karataş

    Doktorumuz Ayşegül Şule Altindal’a teşekkürü bir borç bilirim.Oglumun kulağında sıvı birikmesi vardi isitme kaybı başlamıştı takibini ve amelyatini yaptı. İnsanligi ile doktorluğu ile bize çok yardımcı oldu ve ilgilendi.Allah razı olsun.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir