DEVLET HASTANELERİ

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Hakkında

Aksaray ilinde bulunan Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ile Aksaray ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1928 yılında Aksaray Memleket Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2018 yılının ekim ayında şu anki kullanmış olduğu hizmet binasına taşınmıştır. 64.000 metrekare kapalı alana sahip olan hastane 100 poliklinik ve 400 yatak kapasitesine sahip modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Beş yıldızlı otel konforunda yapılan hastane de acil durumlarda kullanabilmek için bir adet helikopter pisti de mevcuttur. Hastaneye bağlı olarak Muzaffer Çakır Semt Polikliniği’nde de hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi kliniğinde ilaç ve diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisi üstlenilmektedir. Yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsayan teşhis ve tedavi çalışmaları yapılmaktadır.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Doç. Dr. KAZIM GEMİCİ Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. NECMİ KARABECE Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. İSMAİL ÇAKIR Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ÖMER KİŞİ Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. MUSTAFA MULLA Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. ARSLAN HASAN KOCAMAZ Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. HÜSNÜ ÇAĞRI GENÇ Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Op. Dr. OĞUZHAN TAŞ Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Uzmanı

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir?

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren Aksaray Belediyesi’ne ait özel halk otobüs hatlarını kullanabilirsiniz.

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Genel Cerrahi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yeni Sanayi Mah. 68200 Merkez/AKSARAY
Tel: 0 382 502 20 00
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Aksaray Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Gastroenteroloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir