DEVLET HASTANELERİ

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Hakkında

Ağrı ilinde bulunan Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ile Ağrı ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Ağrı Devlet Hastanesi adı altında 1961 yılında hizmet vermeye başlayan hastane 2018 yılının haziran ayından beri şu anki kullanmış olduğu binada hizmet vermeye devam etmektedir. Hastanenin şu anki kullanmış olduğu bina 58.850 metrekare arsa üzerine kurulmuş olup 60 poliklinik odası, 11 adet ameliyathane odası, 6 adet doğum odası, 335 yatak kapasitesi ve 200 adet hasta odasına sahiptir. Hastane modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Karaköse Ek Hizmet Binası’nda da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji kliniğinde kemik ve kas ağrıları, İskelet sistemi rahatsızlıkları, vücutta oluşan kırık ve çıkık hasarları, eklem ağrıları, Eklem kireçlenmeleri, Boyun ve bel fıtıkları gibi rahatsızlıkların teşhis ve tedavi hizmetleri verilmektedir.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları
Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları

Op. Dr. ORKUN HALAÇ Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. MEHMET DENİZ KESİMER Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. MUHAMMET KARAASLAN Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ALİ CAN ÇİÇEK Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. MEHMET FATİH AKSAY Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. SALTUK ÇAĞRI EROL Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Op. Dr. ÜMİT AYGÜN Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Ağrı şehir çıkışı çevre yol üzerinde bulunan Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için şehir merkezinde faaliyet gösteren özel dolmuş hatlarını kullanabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: FIRAT Mah. Çevre Yolu Üzeri Suçatağı Mevki Otogar Karşısı AĞRI
Tel: 0 472 215 63 63 – 0 472 215 10 56 – 0 472 215 87 10 – 0 472 215 63 63 – 0 472 215 18 16
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Ağrı Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir