DEVLET HASTANELERİ

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Hakkında

Adıyaman ilinde bulunan Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ile Adıyaman ili ve çevre illere hizmet vermektedir. Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1963 yılında Adıyaman Devlet Hastanesi adı altında 50 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlamıştır. Hastane 2012 yılının mart ayında 82. Yıl Devlet Hastanesi ve Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi ile birleşerek Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi adını almıştır. Hastane, şu anki kullanmış olduğu hastane kampüsü içerisinde yer alan modern binasına 2015 yılının haziran ayında taşınmıştır.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 740 yatak kapasitesine sahip modern ve şık mimariye sahip binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır. Hastaneye bağlı olarak Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Ek Hizmet Binası ve Adıyaman Üniversitesi Semt Poliklinik Binası‘nda da hastalara hizmet verilmektedir.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi kliniğinde kalp rahatsızlıkları ve kalp damar hastalıklarının tedavisi yapılmaktadır. Hayatımızda bir çok ölümün sebeplerinden biri olan kalp krizi, kalp ritim bozuklukları, kalp yetmezliği, kalp krizine neden olan damar tıkanıklığı, nefes darlığı, göğüs ağrıları ve tansiyon yüksekliği gibi pek çok hastalıkların tedavileri kalp damar cerrahisi kliniğindeki uzman doktorlar tarafından sağlanmaktadır.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları
Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları

Doç. Dr. CENGİZ GÜVEN Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MURAT ABDULHAMİT ERCİŞLİ Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Dr. Öğr. Üyesi MÜMTAZ MURAT YARDIMCI Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. YAŞAR TEKİN Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. YUSUF SALİM URCUN Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Op. Dr. ABUZER DENİZ SÜRÜCÜ Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘ne Nasıl Gidilir?

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gidebilmek için aşağıda listesini verdiğimiz şehir merkezinde faaliyet gösteren Adıyaman Belediyesi’ne ait otobüs hatlarını kullanabilirsiniz. Ayrıca hastaneye ulaşım için Vali konağı Kavşağı – 400 Yataklı Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi dolmuş hattını da kullanabilirsiniz.

  • Küçük Sanayi Sitesi kavşağı – Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi
  • Altınşehir Mahallesi – Adıyaman Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Ayrıca hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler de tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidebilirim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kalp ve Damar Cerrahisi Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yunus Emre Mahallesi 1164 Sokak No:13 Merkez/ Adıyaman
Tel: 0 416 216 10 15
E-Mail: [email protected]

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz bir diğer makalemizde Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Doktorları Randevu, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi, Adıyaman Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Kardiyoloji Polikliniği İletişim ve Adres bilgileri hakkında bilgi vermeye çalıştık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir