DEVLET HASTANELERİ

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu, Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir? Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi, Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim ve Adres Bilgilerini araştırarak bu makaleyi sizler için hazırladık.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Hakkında

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ile başta Adana ili olmak üzere diğer çevre illere Dermatoloji Cildiye hastalıklarının teşhis ve tedavilerinde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir. Adana Seyhan Devlet Hastanesi dispanser olarak 1953 yılında hizmet vermeye başlamış olup 2018 yılında Seyhan Devlet Hastanesi adını alarak 855 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye devam etmektedir. Adana Seyhan Devlet Hastanesi hasta memnuniyetini göz önüne alarak yüksek kalitede hizmet sunmayı kendine amaç edinmiştir. Hastane modern ve şık binasında uzman kadrosuyla temiz ve hijyenik bir ortamda hastalara tedavi imkanı sunmaktadır.

Hastaneye bağlı olarak Marsa Kadın Doğum ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Meydan Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Ek Hizmet Binası, Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezi, Doğankent Semt Polikliniği ve Barajyolu Ek Hizmet Binalarında da hastalara tedavi imkanı sunulmaktadır.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye kliniğinde deri, deri ekleri (saç, tırnak vb.) hastalıkları ve cinsel yolla bulaşan pek çok hastalığın teşhis, tedavi ve takibi işlemleri yapılmaktadır.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları
Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları

Uzm. Dr. FATİH İZLER Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. HÜMEYRA BOĞA Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. MURAT POLAT Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. MUSTAFA SOYALDI Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Uzm. Dr. YUHANİZE TAŞ DEMİRCAN Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Uzmanı

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları hakkındaki deneyim, istek ve görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları Randevu Al

merkezi hekim randevu sistemi
merkezi hekim randevu sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi (MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Gidilir?

Adana Seyhan Devlet Hastanesi‘ne gitmek isteyen hastalar şehir merkezinde faaliyet gösteren 3/A,2B hat numaralı özel halk otobüslerine ve Adana Büyükşehir Belediyesi’ne ait 144,155 ve 166 hat numaralı otobüslere binerek hastaneye ulaşabilirler. Ayrıca 1,2 ve 5 numaralı dolmuş hatlarını kullanarak da hastaneye ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hastaneye ulaşım için alternatif olarak şehir merkezinde faaliyet gösteren ticari taksiler tercih edilebilir. Özel araçlar ile hastaneye gitmek isteyen hastalar için açık ve kapalı otopark mevcuttur. Özel araç ile gelen hastalar aşağıda verdiğimiz linke tıklayarak yol tarifi alabilirler.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Adana Seyhan Devlet Hastanesi’ne Nasıl Giderim? diye düşünüyorsanız yol tarifi için TIKLAYIN.

Adana Seyhan Devlet Hastanesi Dermatoloji Cildiye Polikliniği İletişim Bilgileri & Adres

Adres: Yenibaraj Mahallesi Hacı Ömer Sabancı Caddesi Seyhan / ADANA
Tel: 0 322 225 93 29
E-Mail: seyhandh.saglik.gov.tr

Bir diğer makalemizde Adana Şehir Hastanesi Dermatoloji Doktorları, Dermatoloji (Cildiye) nedir? Dermatoloji (Cildiye) Hangi hastalıklara bakar? Adana Şehir Hastanesi Dermatoloji (Cildiye) Doktorları Randevu, Adana Şehir Hastanesi İletişim ve Adresbilgileri yer almaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir