Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile ulusal ve uluslararası platformda sağlık hizmeti sunmakta olan Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi alanın en başarılı doktorları ile hizmet vermektedir. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesinde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılmaktadır. Alanında profesyonel uzmanlardan oluşan kadrosu ile uygulamalar profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Sizler için Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları, Gastroenteroloji Nedir? Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Randevu, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi iletişim ve Adres bilgilerini araştırdık.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Hakkında

1968 yılında 110 yatak kapasitesi ile hizmet vermeye başlayan hastane 2005 yılında 510 yatak kapasiteli bir büyüme sağlayarak vatandaşlara hizmet vermiştir. Ancak modern ihtiyaçlara cevap vermekten uzaklaşması sebebiyle 03.04.2017 tarihinde 196.071 metrekare kapalı alan ile yeni inşa edilen hastaneye taşınarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi  olarak mevcut yerinde hizmet vermeye başlamıştır.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Gastroenteroloji Nedir?

Gastroenteroloji ,sindirim sistemi kanalı dediğimiz yemek borusundan başlayarak mide, ince bağırsak, kolon ve rektum, pankreas, safra kesesi, safra kanalları ve karaciğer hastalıklarını inceleyen bilim dalıdır. Böbrekler hariç tüm karın içi organlarının hastalık, teşhis ve tedavisiyle ilgilenir. Bu bölümle ilgilenen uzmanlaşmış doktorlara da Gastroenterolog denilmektedir.

Hastalığın teşhisi aşamasında genellikle endoskopik yöntemler kullanılmaktadır. Mide için kullanılan yöntem Gastroskopi, kalın bağırsak içinse Kolonoskopi olarak adlandırılır. Günümüzde kamera sistemiyle yapılan bu teşhis yöntemlerinde hastanın vücuduna ince bir borunun ucunda yer alan kameralar gönderilir. Bölgenin detaylı incelemesi yapılır. Endoskopi ve Kolonoskopi işlemleri sonrasında hastaya uygulanacak tedaviye karar verilir.

Gastroenteroloji Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

 • -Anormal dışkı rengi
 • -Anal sızıntı
 • -Aşırı şişkinlik veya gaz
 • -Kanlı dışkı (hematochezia)
 • -Kronik karın ağrısı veya kramp
 • -Kronik kabızlık veya ishal
 • -Kronik mide ekşimesi ve hazımsızlık
 • -Açıklanamayan kilo kaybı
 • -Kronik bulantı veya kusma
 • -Yutma güçlüğü
 • -İştah kaybı
 • -Bağırsak kontrolünün kaybı
 • -Yetersiz beslenme
 • -Gözlerin ve / veya cildin sararması (sarılık)
 • – Yutma zorluğu
 • -Rektal kanama
 • -Kan alışkanlıklarında ani değişiklikler
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları
Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorlar Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji İletişim Bilgileri & Adres


Adres:
Bahçelievler Mah. 100 Yıl Cad. 289 Sok. No:3 Altıeylül/ Balıkesir (Diş Hastanesi yanı)
Tel: 0 266 245 95 95
Fax: 0 266 241 83 05
E-Mail: balikesir@saglik.gov.tr

Bir diğer makalemizde Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları, Ortopedi Ve Travmatoloji Nedir? Ortopedi Ve Travmatoloji Hangi Hastalıklara Bakar? Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Kliniği Birimleri, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Doktorları Randevu, İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Gastroenteroloji Doktorları ile ilgili makalemizin içerisinde yer alan konu başlıkları:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.