Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları alanının en başarılı uzman kadrosundan oluşuyor.

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları alanında uzman doktor kadrolarından oluşmaktadır. Yapılan uygulamalar son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihazlar ile profesyonel ellerde gerçekleştirilmektedir. Yüksek teknolojik imkânlar ve fiziki alt yapısıyla hizmet vermekte olan Bursa Şehir Hastanesi bünyesinde görev alan birbirinden önemli Genel Cerrahi Doktorları bulunmaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Sizler için Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları, Genel Cerrahi Nedir? Genel Cerrahi Hangi Hastalıklara Bakar? Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu, Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi İletişim & Adres Bilgilerini sizler için araştırdık.

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Genel Cerrahi Nedir?

Genel cerrahi, çok çeşitli sağlık problemlerini ve hastalıklarını tedavi eden geniş kapsamlı tıbbın en önemli alanlarından biridir. İlaç yada diğer tedavi yöntemleri ile iyileştirilemeyen genel yada bölgesel rahatsızlıkların ameliyatı ile tedavisinin yanı sıra yaralanma ve yaranın iyileşme aşamalarını da kapsar.

Genel Cerrahi Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar?

* Karnın kendisi ve içeriği,

*Sindirim sistemi

*Tiroid, paratiroid, adrenal ve endokrin pankreas dahil endokrin sistem

*Meme, cilt ve yumuşak doku

*Vasküler, travma onkolojik ve konjenital bozukluklar dahil olmak üzere, baş- boyun bilhassa cilt tümörü, tükürük bezleri

*Kafa içi damarları ve kalbi hariç, vasküler sistem

*Kanser hastasının tarama, gözetleme, cerrahi yardımcı tedavi, rehabilitasyon ve takip ile koordine çok modlu yönetimi dahil olmak üzere cerrahi onkoloji

*Kas-iskelet sistemi, el ve kafa yaralanmaları dahil olmak üzere kapsamlı travma yönetimi. 

*Acil servis içerisinde, yoğun bakım ünitelerinde ve travma, yoğun bakım yanık ünitelerinde kritik cerrahi rahatsızlıkları olan hastaların bakımı gibi pek çok hastalık Genel Cerrahi Bölümü’nde tedavisi gerçekleştirilen hastalıklardan bazılarıdır.

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları uzman kadrolardan oluşmaktadır.
Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları
Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları hakkındaki görüşlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize deneyimlerinizi aktarabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları Randevu Al

Merkezi Hekim Randevu Sistemi
Merkezi Hekim Randevu Sistemi

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Bursa Şehir Hastanesi İletişim Bilgileri & Adres

Bursa Şehir Hastanesi Doğanköy Mahallesi, 16110 Nilüfer / BURSA
Tel. : 0 (224) 975 00 00

bursasehir@saglik.gov.tr
bursasehirhastanesi@hs01.kep.tr

Bir önceki makalemizde Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Nedir? Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Belirtileri Nelerdir? Kulak Burun Boğaz Bölümü Hangi Hastalıklara Bakar? Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Hastalıkları Yorumlar ve Şikayetler, Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Doktorları Randevu Al, Bursa Şehir Hastanesi Kulak Burun Boğaz Polikliniği İletişim ve Adres Bilgileri yer almaktadır.

Bursa Şehir Hastanesi Genel Cerrahi Doktorları makalemizin konu başlıkları:

2 Comments

  • Selamun aleyküm
    Burun düzeltme fiyatını öğrenmek isiyorum . Burun kavka sonrası çöktü ve çok kalın duruyor

    • Merhaba İsmail Bey. Maalesef size net bir fiyat bilgisi vermemiz mümkün değil. Devlet hastaneleri ve özel kliniklerde fiyatlar farklılık göstermektedir. Doktor iletişim bilgilerinden doktorunuzdan net fiyatlar alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.