Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları, deneyimli ve tecrübeli uzman ekip kadrosundan oluşmaktadır. Bilimsel ve teknolojik gelişmeler ışığında, modern tıbbın ulaştığı en üst düzeyde sağlık uygulamalarını takip ederek yapılan çalışmalar sayesinde hasta memnuniyeti oldukça fazladır. Mersin Şehir Hastanesi’nde uygulamalar profesyonel ellerde son teknoloji ile üretilmiş tıbbi cihaz ve ekipmanlar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları, İç Hastalıkları (Dahiliye) Nedir?, İç Hastalıkları (Dahiliye) Hangi Hastalıklara Bakar? İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar, Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Randevu, Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Yorumlar ve Şikayetler, Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) İletişim & Adres Bilgilerine yazımızın içeriğinde ulaşabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları
İç hastalıkları ( Dahiliye)

İç Hastalıkları (Dahiliye) Nedir?

Dahiliye olarak da bilinen İç Hastalıkları, iç organları etkileyen pek çok hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenen ana bilim dalıdır. İç Hastalıkları ( Dahiliye) bölümü oldukça geniş bir çalışma yelpazesine sahiptir. Akla gelebilecek çok sayıda hastalığın tedavisi ile ilgilenmektedir. Genellikle polikliniklere başvuran çoğu hastaların rahatsızlıkları İç Hastalıklarından kaynaklanmaktadır. İç Hastalıkları ( Dahiliye) uzmanı hastalığın teşhis ve tedavisi ile ilgilenmektedir. Tanısı konulan bazı hastalar Dahiliye doktorları tarafından diğer uzmanlık alanlarına yönlendirilmektedir.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

İç Hastalıkları (Dahiliye) Hangi Hastalıklara Bakar?

Kansızlık, Grip, Zatürre, Astım, Bronşit, Hipertansiyon, KOAH, Guatr, Troid hastalıkları, diyabet, Kalp ritim bozuklukları, Kalp yetmezliği, Koroner kalp hastalıkları, Göğüs ağrısı (buna bağlı sol kol ağrısı),Mide ekşimesi, Gastrit, Ülser, Böbrek hastalıkları, Safra kesesi hastalıkları, Karaciğer hastalıkları, Kabızlık, İshal, Karın ağrısı, Ateşli eklem romatizması, Gut hastalığı, Hepatit, Migren, Baş ağrısı, baş dönmesi, İdrar yolu hastalıkları, Kistler, Akdeniz anemisi, Alerjiler, Ağız kuruluğu, Öksürük, Spastik kolon (sinirsel kolit), Obezite, Osteoporoz, Kolesterol ve Trigliserit yüksekliği, Hemofili, Kanser dahiliye bölümünün ilgilendiği hastalıklardır.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları
Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

İç Hastalıklarının aktif olarak çalıştığı alanlar

– Kardiyoloji

– Hematoloji

– Endokrinoloji

– Nefroloji

– Gastroenteroloji

– Onkoloji

– Romatoloji

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları Doktorları

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları Yorumlar ve Şikayetler

Siz değerli ziyaretçilerimiz  Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları hakkındaki yorum ve şikayetlerinizi altta bulunan yorumlar kutusuna yazarak konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen diğer ziyaretçilerimize yardımcı olabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Randevu Al

ALO 182 hattını arayarak Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) Doktorları ve tarih seçiminden sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Merkezi Hastane Randevu Sistemi ( MHRS), tarafından oluşturulan online randevu sistemi ile veya 182 numaralı hattı arayarak Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) doktorları ve tarih seçiminden sonra hafta içi her gün randevu alabilirsiniz.

Mersin Şehir Hastanesi İç Hastalıkları ( Dahiliye) İletişim Bilgileri & Adres

Adres
Korukent Mah. 96015 Sok. Mersin Entegre Sağlık Kampüsü33240 Toroslar/Mersin

Telefon
(0324) 225 10 00

E-Posta
mersinsehir@saglik.gov.tr

Diğer bir makalemizde Mersin Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi Doktorları – Yorumlar, Plastik Cerrahi Nedir? Mersin Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi Randevu Al, Mersin Şehir Hastanesi Plastik Cerrahi İletişim & Adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.