Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorları

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorları

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorları, Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Randevu, İletişim ve Adres Bilgilerine makalemizde ulaşabilirsiniz.

Ağız Ve Diş Sağlığı

Vücut sağlığının ilk başladığı yer olan ağızdır. Temizliği ve bakımı oldukça önemlidir. Pek çok hastalığın altında yatan sebepler araştırıldığında diş eti hastalıkları, diş çürükleri ve diş şekil bozukluklarının sebep olduğu ortaya çıkmıştır. Kalp rahatsızlıkları bulunan hastalarda oral bölgedeki enfeksiyon oldukça tehlikelidir. Hasta muayeneleri sırasında diyabet hastalarında diş eti rahatsızlıklarına sıklıkla rastlanmaktadır. Ağız ve Diş rahatsızlıkların geri dönüşü olmayan hastalıklara neden olmadan önce 6 ayda bir uzman hekime gidilerek tedavisinin yaptırılması gerekmektedir.

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi
Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorları alanının en başarılı uzman ekiplerinden oluşmaktadır. Modern teknolojinin sunduğu imkanlar kullanılarak hastalar ağız ve diş sağlığına kavuşturulmaktadır. Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorlarını sizler için araştırdık.

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorları

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Randevu Al

MHRS sistemi üzerinden ALO 182 hattını arayarak  Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Doktorları ve tarih seçiminden sonra randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi İletişim & Adres

Aşıkpaşa Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi No: 10 Merkez / KIRŞEHİR / TÜRKİYE
Web Adresi : www.kirsehiradsm.saglik.gov.tr
e-mail : kirsehir.adsm@saglik.gov.tr

TELEFON: +90 386 213 3322 – +90 386 213 4464

Diğer makalemizde Kırşehir Şehit Polis Hayrettin Yılmaz Ağız Ve Diş sağlığı Merkezi Diş Doktorlarından Uzm. Dt. Ahmet Faik Beycan hakkında Öz geçmiş, İlgi alanları, Yorumlar, Randevu, iletişim ve Adres bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.